Bank Spółdzielczy w Gnieźnie sponsorem generalnym Biegu Niepodległości.

Bardzo się cieszymy, że lokalne instytucje i firmy wspierają biegowe inicjatywy w Gnieźnie promując zdrowy i aktywny tryb życia w duchu nowoczesnego patriotyzmu.

 

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie zawsze blisko lokalnej społeczności

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie (rok założenia 1871) – jako partner finansowy lokalnej społeczności miasta Gniezna i gmin ościennych, kieruje swoją ofertę do zróżnicowanych grup klientów. Chociaż historycznie Bank był przede wszystkim związany z terenem wiejskim i sektorem rolnym, to obecnie posiada ciekawą propozycję finansową nie tylko dla rolnictwa ale także dla klientów indywidualnych oraz małej i średniej przedsiębiorczości. Warto też podkreślić, że Bank Spółdzielczy w Gnieźnie jako stabilna i sprawdzona instytucja finansowa z całkowicie polskim kapitałem, jest wieloletnim partnerem w obsłudze budżetów samorządów lokalnych oraz organizacji pozarządowych. W dobie rozwoju nowoczesnych technologii komunikacyjnych Bank posiada w swojej ofercie innowacyjne produkty oraz usługi bankowe. Dlatego też standardem jest oferowanie wygodnego konta z aplikacją i płatnościami mobilnymi. W ramach pakietu oferujemy także usługę płatności BLIK z opcją BLIK na telefon.   

Bank, realizując strategię społecznej odpowiedzialności biznesu, stawia na budowanie i wzmacnianie więzi z lokalną społecznością, poprzez finansowanie oraz współfinansowanie działalności kulturalnej, rekreacyjnej i sportowej. Bank prowadzi i wspiera działania ukierunkowane  na dzieci, młodzież, osoby starsze, chore, niepełnosprawne oraz inne grupy społecznie wykluczone. Bank w swojej strategii działa zgodnie z przyjętą zasadą „dobrze dbać o siebie nawzajem” tzn. Bank dzieli się z innymi tym, co zyskuje dzięki funkcjonowaniu w społeczności lokalnej.

Zgodnie ze swoją strategią Bank Spółdzielczy ponownie wspiera Gnieźnieński Bieg Niepodległości, za co bardzo dziękujemy!

Mariusz Kowalczyk – Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, Rafał Kaszyński – Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych oraz Prezes Klubu Altom Andrzej Krzyścin spotkali się w siedzibie Banku w Gnieźnie aby oficjalnie przypieczętować umową o współpracy.

Klub Altom © 2024. All rights reserved.