PEC Gniezno partnerem Gnieźnieńskiego Biegu Niepodległości.

Miło nam poinformować, że do grona partnerów Gnieźnieńskiego Biegu Niepodległości dołączył PEC Gniezno.

Zielone ciepło” czyli zielone Ciepło Systemowe dostarczane przez PEC w Gnieźnie do budynków wielorodzinnych i przedsiębiorstw będzie promowane podczas IX Gnieźnieńskiego Biegu Niepodległości.

Każdy z uczestników tego biegu otrzyma niepowtarzalny zielony kubek promujący nie tylko zielone ciepło, ale także rozpoczęcie przez naszą firmę procesu dochodzenia do efektywnego systemu ciepłowniczego. Do kubka dołączona będzie informacja z czego produkowane jest zielone ciepło, dlaczego to robimy i jakie przyniesie to korzyści zarówno dla środowiska naturalnego, jak i każdego z mieszkańców naszego miasta, którzy korzystają z Ciepła systemowego.

Już dzisiaj prezentujemy pamiątkowy kubek i zachęcamy wszystkich do uczestniczenia w biegu i do manifestowania nie tylko postaw patriotycznych, ale także postaw proekologicznych. Jako odpowiedzialna firma dostarczamy wszystkim zainteresowanym Ciepło systemowe, czyli gwarantujemy komfort, wygodę i pełne bezpieczeństwo przy całkowitym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Klub Altom © 2024. All rights reserved.