Co z biegiem?

Od jakiegoś czasu zasypujecie nas pytaniami: Co z biegiem? Czy się odbędzie? W jakiej formie, tradycyjnej czy wirtualnej?

Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja epidemiologiczna, wiemy jak szybko się zmienia. Widzimy, że planowanie tego co ma wydarzyć się za 3 tygodnie, to jak wróżenie z fusów… 

Mimo więc wszelkich przeciwności, informujemy:

  1. Bieg się odbędzie!
  2.  Robimy wszystko by odbył się w formie tradycyjnej.
  3. Bezpieczeństwo i zdrowie biegaczy jest najważniejsze.

Zdając sobie sprawę, że wszyscy boimy się o swoje życie i zdrowie, oraz szanując indywidualne podejście do własnego bezpieczeństwa, postanowiliśmy, że każdy zapisany biegacz może podjąć decyzję, że chce przebiec ten bieg wirtualnie. Dając Wam taką możliwość, chcielibyśmy jednak, byśmy biegli mimo że osobno, to jednak razem. Ustalamy, że bieg wirtualny odbywa się 11 listopada o godz. 11:11. Do końca dnia przysyłacie zdjęcia ze swoich zegarków lub aplikacji na adres biuro@klubaltom.pl.

Ze zrozumiałych względów uczestnicy wirtualni nie będą brani pod uwagę przy nagradzaniu za zajęte miejsca i w kategoriach.

Każdy zapisany na bieg, jeśli czuje obawy i nie chce narażać swojego zdrowia oraz zdrowia innych, powinien do 31 października włącznie, wysłać informację na adres biuro@klubaltom.pl, że biegnie wirtualnie. Wtedy przyślemy mu pakiet i koszulkę, byśmy mogli razem uczcić narodowe święto.

Kilka informacji dla biegnących “nie wirtualnie”:

  1. Biuro zawodów będzie czynne na stadionie Mieszka ul. Strumykowa we wtorek 10 listopada w godz. 17-19 oraz we środę przed biegiem w godz. 8-10. Chcemy przez to zmniejszyć tłok w biurze i zminimalizować szansę rozprzestrzeniania się wirusa.
  2. Do biura wchodzimy pojedyńczo w maseczkach.
  3. Zapewnione będą płyny dezynfekcyjne.
  4. Start będzie się odbywał falowo, w takich grupach, na jakie pozwolą obostrzenia w dniu 11 listopada.

Dbajcie o siebie i do zobaczenia na biegu!

Klub Altom © 2024. All rights reserved.